Krzysztof Milewski Firma Produkcyjno - Handlowo -
Usługowa Sklep Wielobranżowy "SOSNA"

Bucze ul. Nad Uszewką 10

32-800 Brzesko


NIP 869-182-48-18
Regon 120357195

Bank PKO BP
12 1020 4984 0000 4602 0039 1136

DREWNO KOMINKOWE

Drewno twarde - pozyskiwane z drzew okreslonych gatunków. Najcześciej uzyskiwane jest z drzew liściastych. Należy tu wymienić: dab, buk, grab, olcha oraz pewne gatunki drzew owocowych jak wiśnia i orzech. Drewno u nas zakupione jest wysoko kaloryczne co w procesie spalania skutkuje wydzielaniem dużej ilości ciepła‚
i długim czasem spalania.

KORA SOSNOWA

Kora sosnowa ogrodnicza - przeznaczona jest do ściółkowania i zakwaszania gleby. Stosowanie jej zapobiega nadmiernemu wzrostowi chwastów. Poprawia jakość gleby i utrzymuje dużą wilgotność podłoża. Ułatwia strzyżenie trawników pod konarami drzew i krzewów. Zaleca się jej stosowanie do roślin takich jak:

  • drzewa i krzewy iglaste
  • drzewa owocowe
  • ozdoba na klombach, skalniakach i w ogródkach działkowych.

DREWNO OPAŁOWE

Drewno opałowe, rozpałkowe, drzewo iglaste. Gatunki takie jak: sosna, świerk, modrzew nadają się idealnie do różnego typu pieców opałowych np. Co. Sprzedaż prowadzona jest w kawałkach o długości jednego metra, lub na życzenie klietna w szczapach o dowolnej długości.


STEMPLE

Oferowane przez nas stemple produkowane są z drzewa kopalniakowego,iglastego. Wykonujemy każda ilość, długość i dowolną średnice. Materiały nadają się również do produkcji różnego rodzaju mebli ogrodowych (huśtawki,    ławki, stoły), a także do wykonywania stylowych ogrodzeń drewnianych np działki budowlanej , sztucznych zbiorników wodnych.


ZIEMIA UNIWERSALNA CZARNA WORKOWANA


ZIEMIA CZARNA LUZEM


MEBLE OGRODOWE